27 maja 2022

PRACOWNIA FORMA STUDIO ARCHITEKTURY DOŁĄCZYŁA DO GRONA CZŁONKÓW PRCH

udostępnij

Do grona firm zrzeszonych w Polskiej Radzie Centrów Handlowych dołączyła Pracownia Forma Studio Architektury - FORMASTUDIO.EU. To autorska pracownia, którą od 2005r. tworzy zgrany i kreatywny zespół architektów, wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach. Pomysłodawcą i założycielem studia jest architekt Tomasz Błuszkowski.

Portfolio pracowni tworzą liczne opracowania obiektów kubaturowych, przestrzeni publicznych, powierzchni handlowych i biurowych, a także prywatnych wnętrz. Realizuje projekty w Polsce oraz krajach centralnej i wschodniej Europy. Wiedza i poparte praktyką zawodową doświadczenie zespołu FORMASTUDIO.EU są gwarantem profesjonalnej realizacji projektów.

Pracownia od lat współpracuje z klientami korporacyjnymi i sieciowymi znanych światowych marek. Towarzyszy klientom na wszystkich wymaganych etapach realizacji inwestycji od projektu, poprzez obsługę formalno-prawną, po nadzór autorski i techniczny.

Świadczy profesjonalne usługi z zakresu: projektowania architektoniczno-budowlanego, zarządzania, koordynacji inwestycji oraz kreowania form sztuki użytkowej.