15 października 2020

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY WIECZÓR OGŁOSZENIA ZWYCIĘZCÓW 11 EDYCJI PRCH RETAIL AWARDS

udostępnij

Tradycja konkursu PRCH Retail Awards ma już 11 lat. Ta edycja jest jednak wyjątkowa dla naszego stowarzyszenia, ponieważ odbywa się w trudnych realiach pandemii. Mimo wyzwań z jakimi zmaga się branża otrzymaliśmy w tym roku ponad sto zgłoszeń! Najlepsze, nieszablonowe i najskuteczniejsze projekty w kategoriach biznesowo-strategicznych oraz marketingowych nagrodzimy 5 listopada podczas uroczystej relacji live PRCH Retail Awards. Start o godzinie 18.

W trosce o Państwa zdrowie zdecydowaliśmy się zorganizować event w formule online. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość bezpłatnie obejrzeć uroczystość po rejestracji na stronie konkursu. Rejestracja trwa nie dłużej niż 30 sekund. Po wpisaniu swoich danych otrzymają Państwo szczegóły dot. logowania do platformy streamingowej na ok. tydzień przed wydarzeniem.

Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji zapoznać się z nominowanymi projektami, zapraszamy na stronę www.retailawards.org.pl. Tam prezentujemy najważniejsze informacje o uczestnikach tegorocznej edycji, którzy zgłosili projekty w 18 kategoriach konkursowych, w tym w dwóch nowych, poświęconych działaniom i strategii w social mediach oraz aplikacjom mobilnym.

Konkursowe zgłoszenia oceniło grono ponad 20 niezależnych ekspertów reprezentujących branżę, media, środowisko naukowe i akademickie. Jury przyznawało punkty każdemu projektowi indywidualnie. Dzięki temu, że ocena nie jest porównawcza, szansę na nagrodę mają nie tylko wielkobudżetowe realizacje, ale również projekty o mniejszych nakładach finansowych i skali działań.

Zdobywców złotych i srebrnych statuetek PRCH Retail Awards poznamy już niedługo. Bądźcie z nami 5 listopada i trzymajcie kciuki za swoich faworytów.