26 kwietnia 2023

SCREEN NETWORK DOŁĄCZA DO PRCH

udostępnij

Firma jest liderem polskiego Digital Out of Home – cyfrowej reklamy zewnętrznej i w ramach jednego, zintegrowanego systemu informatycznego zarządza największą w kraju siecią ponad 20 000 ekranów. Komunikaty wyświetlane na ekranach Screen Network każdego dnia docierają do ponad 6 milionów osób.

- Z ogromną radością chcę wyrazić swoje podziękowanie dla Polskiej Rady Centrów Handlowych. Jest to dla nas zaszczyt i szansa na współpracę z wiodącymi członkami Stowarzyszenia. Zamierzamy aktywnie uczestniczyć w działalności PRCH. Nasze członkostwo przybliży nam specyfikę Państwa rynku oraz aktualnych trendów w branży, a także umożliwi nam przekazanie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań Digital Out of Home, które wykorzystują technologię cyfrową. Wyrażam nadzieję na owocną współpracę - Agnieszka Godlewska, prezes Screen Network

Spółka oferuje skuteczne dotarcie do konsumenta przy użyciu wielkoformatowych ekranów w największych miastach, ekranów galeriach handlowych, na dworach kolejowych i punktach sprzedaży w całej Polsce. Zapewnia kompleksową obsługę – od planowania kampanii, przez realizację, po raportowanie i pomiar wyników.

Screen Network jest laureatem licznych polskich i międzynarodowych nagród za innowacyjne kampanie. Działa na rzecz popularyzacji wiedzy w ramach licznych kampanii społecznych i edukacyjnych. Regularnie angażuje się w inicjatywy na rzecz dobra publicznego. Stałe połączenie ekranów reklamowych z Internetem daje unikalną możliwość natychmiastowej emisji ważnych komunikatów.

Więcej informacji o Screen Network https://screennetwork.pl/