14 czerwca 2021

Reesco Retail dołącza do Polskiej Rady Centrów Handlowych

udostępnij

Spółka Reesco Retail, należąca do Grupy Reesco, dołączyła do społeczności PRCH. Nowy członek wesprze organizację wnosząc wiedzę w obszarze planowania i realizacji przebudów różnego typu obiektów handlowych.


Reesco Retail specjalizuje się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych. Zespół działa na trzech płaszczyznach: od dostosowania powierzchni i wykonania prac aranżacyjnych dla najemcy, przebudowy obiektu dla wynajmującego, a skończywszy na budowie obiektów o charakterze retail parków i obiektów typu convenience center. Reesco Retail doradza klientom, kosztorysuje i kontroluje koszty budowy, a także projektuje, nadzoruje i wykonuje prace budowlane w ramach design & build.

Właściciele i zarządcy obiektów retailowych potrzebują doświadczonych partnerów, którzy będą umieli przeprowadzić cały proces inwestycyjny z uwzględnieniem nowych potrzeb dotyczących przebudowy, rozbudowy lub rearanżacji powierzchni. Chcemy jak najszerzej dotrzeć do sektora i wspierać go doradzając oraz odpowiadając na potrzeby związane z przebudowami obiektów handlowych. Dołączenie do organizacji zrzeszającej firmy, w których rękach znajduje się aż 70% powierzchni centrów handlowych w Polsce, jest dla nas ważnym krokiem w tym kierunku - mówi Lucyna Śliż, Head of Development, Reesco Retail.

Managerowie i inżynierowie Reesco Retail zdobyli doświadczenie po stronie agencji doradczych, reprezentowania sieci handlowych i generalnego wykonawstwa dla rynku retail. Reesco Retail należy do Grupy Reesco, która w ciągu ostatnich 10 lat dostarczyła na rynek ponad 700 000 mkw. nowej przestrzeni biurowej, handlowej i hotelowej. Spółka Reesco Retail jest odpowiedzialna za kompleksową przebudowę CH Bonarka w Krakowie.

Cieszymy się, że Spółka Reesco Retail zdecydowała się dołączyć do PRCH. To dowód zaufania dla działań prowadzonych przez naszą organizację w ostatnim, bardzo trudnym dla całej branży czasie. Jesteśmy przekonani, że siła firm członkowskich wynika z wymiany wiedzy i doświadczeń poszczególnych członków, dlatego liczymy, że nawiązana współpraca pomoże rozwijać się zarówno Reesco Retail, jak i wzmocni głos całej naszej organizacji – mówi Krzysztof Poznański, Dyrektor Zarządzający PRCH.