29 kwietnia 2024

PRCH PATRONEM CEE SUMMIT 2024

udostępnij

Polska Rada Centrów Handlowych objęła patronatem jubileuszową, 10-tą edycję szczytu CEE Summit. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży nieruchomości regionu CEE, gromadzące międzynarodowych inwestorów i lokalnych decydentów, którzy podczas konferencji mogą zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami w regionie oraz omówić nadchodzące wyzwania i możliwości.

Ze szczegółowym planem CEE Summit można zapoznać się na stronie internetowej wydarzenia. Szczególnie polecamy udział 22 maja w sesji PLACEMAKING poświęconej obiektom łączącym funkcje biurowe, handlowe i mieszkalne. Jednym z prelegentów będzie Marcin Klammer, dyrektor zarządzający Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Wydarzenie odbędzie się 21-22 maja 2024 r. Pierwszego dnia przewidziano wizyty studyjne, a drugiego zaplanowano dyskusje panelowe, które odbędą się w hotelu Inter Continental w Warszawie. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej konferencji (https://www.theceesummit.live/buy-your-delegate-pass/), do końca kwietnie obowiązuje cena promocyjna. Dodatkowo, dla członków PRCH organizatorzy przewidzieli 15% zniżkę.

Członkowie PRCH zainteresowani udziałem wyłącznie w sesji poświęconej PLACEMAKING mogą uczestniczyć w niej bezpłatnie. By zgłosić swój udział prosimy o kontakt mailowy na adres: info@prch.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.