26 kwietnia 2024

Pakar Service nowym członkiem PRCH

udostępnij

Firma Pakar Service specjalizująca się w kompleksowym utrzymaniu czystości w obiektach komercyjnych została członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych. Jej klientami są największe międzynarodowe firmy zarządzające w Polsce galeriami handlowymi, biurowcami, centrami logistycznymi czy zakładami produkcyjnymi.

Firma powstała w 2010 r. w Kielcach. W ciągu 14 lat Pakar Service odniósł na polskim rynku duży sukces, stając się jednym z wiodących, ogólnopolskich, dostawców usług kompleksowego utrzymania czystości w obiektach komercyjnych. Firma obsługuje obecnie ponad 600 tego typu obiektów w całej Polsce.

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu.

To m.in. transparentne zarządzanie procesowe poprzez system informatyczny BPC Optima Solutions z dostępem klienta do systemu online - jako jedyni w Polsce udostępniają klientom bezpłatnie system informatyczny dla zapewnienia najwyższej jakości usług i współpracy.

Ponadto, system zarządzania jakością wraz z certyfikowaną ekologicznie usługą utrzymania czystości EU Ecolabel przez departament EKO.

Cykliczne kontrole jakości obsługi prowadzone przez pracowników na wszystkich szczeblach organizacji – aplikacja audytu obiektów online oraz nowoczesne rozwiązania pozwalające na elastyczną alokację zasobów i optymalizację kosztów.

Przedsiębiorstwo koncentruje się na dbałości o wizerunek klientów gwarantując czystość i bezpieczeństwo obsługiwanych obiektów.