16 czerwca 2023

PRCH DZIĘKUJE DOMINIKOWI PIWKOWI ZA WKŁAD W ROZWÓJ ORGANIZACJI

udostępnij

Dominik Piwek, dotychczasowy członek zarządu Polskiej Rady Centrów Handlowych, ze względu na nowe wyzwania zawodowe w NEPI Rockcastle, podjął decyzję o rezygnacji z zasiadania w zarządzie PRCH. Jednocześnie zadeklarował, że nadal będzie uczestniczył w pracach jury PRCH Retail Awards.

Dominik Piwek przez trzy lata aktywnie wspierał zarząd Polskiej Rady Centrów Handlowych swoją wiedzą, doświadczeniem i kwalifikacjami. Budował pozycję stowarzyszenia i kreował szereg inicjatyw, zwłaszcza w obszarze działań marketingowych środowiska centrów handlowych. Stanowi on modelowy  przykład osoby działającej pro bono na rzecz całego środowiska centrów handlowych .

Szczególny jest zwłaszcza wkład Dominika w rozwój PRCH Retail Awards, który m.in. dzięki jego zaangażowaniu stał się najważniejszym i najbardziej merytorycznym konkursem branży nieruchomości komercyjnych.. Jest on jedynym członkiem jury, który wchodzi w skład tego gremium od samego początku, czyli już ponad 13 lat. Dominik miał i ma realny wpływ na kształt i stały rozwój PRCH Retail Awards. Jak angażująca jest to praca, niech świadczy fakt, że do tej pory członkowie jury ocenili już blisko 1000 aplikacji.

Zarząd i zespół Polskiej Rady Centrów Handlowych składa Dominikowi Piwkowi serdeczne podziękowanie za jego dotychczasowy wkład w rozwój PRCH i pracę na rzecz stowarzyszenia. Lata codziennej współpracy z Tobą były dla nas zaszczytem. Tym bardziej cieszymy się, że pozostajesz z nami jako juror PRCH Retail Awards.