08 listopada 2023

IMPEL PARTNEREM GŁÓWNYM GALI KONKURSU PRCH RETAIL AWARDS

udostępnij

Z radością ogłaszamy, że Partnerem Głównym tegorocznej finałowej gali konkursu PRCH Retail Awards jest Impel - Grupa Impel.

Grupa Impel od ponad 30 lat tworzy rozwiązania outsourcingowe dla biznesu. Oferuje zarówno usługi proste, jak i specjalistyczne – od utrzymania czystości i zapewniania bezpieczeństwa, poprzez obsługę procesów biznesowych, aż po wyspecjalizowane usługi dla przemysłu. Impel współpracuje z firmami i instytucjami reprezentującymi niemal wszystkie sektory gospodarki i działa na terenie całej Polski – zapewniając realizowanie świadczonych usług przez przeszkolony personel, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. W swojej działalności grupa Impel stawia na nowoczesne technologie i dostępne online aplikacje, które pomagają optymalizować usługi i efektywnie nimi zarządzać.

Spotkajmy się 16 listopada podczas finałowej gali PRCH Retail Awards w Centrum Kreatywności Targowa I Targowa Creativity Centre. O bezpieczne emocje (ochronę) oraz smak na najwyższym poziomie (catering) zadba właśnie Grupa Impel.

Nie może Cię zabraknąć! Kup bilet już dziś https://rejestracja.prch.org.pl/galaprchra2023-kupbilet