27 lipca 2023

GALA PRCH RETAIL AWARDS ODBĘDZIE SIĘ W CENTRUM KREATYWNOŚCI TARGOWA

udostępnij

Tegoroczna Gala PRCH Retail Awards, podczas której nagrodzone zostaną najlepsze projekty branżowe oraz obchodzony będzie jubileusz 20-lecie Polskiej Rady Centrów Handlowych, zostanie zorganizowana w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.

16 listopada spotkamy się w miejscu, które łączy w sobie dziedzictwo architektoniczne stołecznej Pragi z nowoczesnością i dynamicznym współczesnej architektury. Kamienica przy ul. Targowej 56 powstała w latach 1865-1867. Budynek został zrewitalizowany w 2015 roku. CK Targowa pełni rolę inkubatora przedsiębiorczości dla start-upów, jest miejscem wymiany doświadczeń, integracji inicjatyw i projektów.

Udział w gali to doskonała okazja do nawiązania wartościowych relacji biznesowych, wymiany doświadczeń, a także promocji własnej marki wśród liderów rynku nieruchomości komercyjnych. Już dziś zapraszamy do współpracy partnerskiej.

Oferujemy atrakcyjne pakiety partnerskie, dostosowane do potrzeb i możliwości firmy.

W ramach współpracy zapewniamy szeroki wachlarz benefitów promocyjnych i wizerunkowych. Zainteresowanych udziałem w największym święcie branży dla zespołów pracujących nad projektami marketingowymi i biznesowo-strategicznymi na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, zapraszamy do kontaktu