19 czerwca 2024

WOOLWORTH DOŁĄCZYŁ DO POLSKIEJ RADY CENTRÓW HANDLOWYCH

udostępnij

Nowym członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych została firma Woolworth, najszybciej rozwijającą się sieć domów towarowych w Niemczech.

Od ponad 140 lat Woolworth oferuje szeroką gamę produktów dostępnych w niskich cenach i jest domem towarowym znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania klienta. Oferuje różnorodny i użyteczny asortyment. Ma w ofercie produkty codziennego użytku w korzystnej cenie i koncentruje się na rzeczywistych potrzebach klientów.

W Niemczech Woolworth planuje rozbudowę sieci do ponad 1500 domów towarowych i chce być liderem rynku. Dzięki szybkiemu tempu ekspansji, ciągłemu rozwojowi oferty i koncepcji sprzedaży oraz wieloletniemu doświadczeniu w handlu stacjonarnym, od 2023 r. firma rozszerza swój format sprzedaży również na inne kraje.

W perspektywie średnioterminowej chce stworzyć sieć 5000 domów towarowych w Europie. Na terenie Polski planuje otworzyć 400 sklepów, które mają być dla klientów ich lokalnym domem towarowym. Aktualnie w Polsce działają 24 sklepy Woolworth.