01 marca 2023

SPOTKANIE FORUM DYREKTORÓW TECHNICZNYCH PRCH W MANUFAKTURZE

udostępnij

Polska Rada Centrów Handlowych zorganizowała pierwsze, stacjonarne seminarium Forum Dyrektorów Technicznych. Tematami spotkania były techniczne aspekty łączenia lokali, świadectwa charakterystyki energetycznej nieruchomości oraz elektroniczna książka obiektu budowlanego.

Uczestnicy FDT mieli okazję wymienić się doświadczeniami i obserwacjami, które mogą wpływać na optymalizację kosztów działania obiektów, zmiany legislacyjne i inne zagadnienia istotne dla działania pionów technicznych centrów handlowych. Dodatkowym walorem spotkania było zwiedzenie Centrum Handlowego Manufaktura wraz z możliwością zobaczenia montażu instalacji fotowoltaicznej.

Jako paneliści w spotkaniu wzięli udział Lucyna Śliż i Tomasz Tylec z Reesco Retail, Rafał Pykało z Colt Polska, Paweł Ciszewski z Garda Biuro Doradztwa Ochrony Przeciwpożarowej, Katarzyna Wróbel i Jarosław Sosnowski z Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego oraz Magdalena Donat i Tomasz Gałązka z Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

W seminarium uczestniczyło kilkudziesięciu managerów reprezentujących właścicieli, zarządców i poszczególne centra handlowe zrzeszone w PRCH. Wszystkim gościnę w Manufakturze zapewnili Sławomir Murawski i Dariusz Jończyk z Apsys Polska.