15 czerwca 2022

SIGNIFY NOWYM CZŁONKIEM PRCH

udostępnij

Wśród firm zrzeszonych w Polskiej Radzie Centrów Handlowych witamy spółkę Signify (poprzednio Philips Ligthing), oferującą oświetlenia dla profesjonalistów i konsumentów. Firma jest światowym liderem w dziedzinie oświetleniowego Internetu Rzeczy oraz zrównoważonego rozwoju.

Oferta spółki obejmuje produkty marki Philips, zintegrowane systemy oświetleniowe Interact i usługi bazujące na analizie danych. Są to innowacyjne rozwiązania dla biur, galerii handlowych, hoteli, magazynów i zakładów przemysłowych. Wśród najnowszych innowacji Signify dla wymienić można Trulifi - serię systemów LiFi zapewniających doskonałe oświetlenie i połączenie internetowe, platformę do zdanego zarządzania oświetleniem IoT Interact oraz możliwość druku opraw oświetleniowych w technologii 3D.

Signify to także lider w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Firma do 2020 roku wypracowała neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla i zrównoważonego łańcucha dostaw. Zalicza się do światowych liderów zrównoważonego rozwoju według Dow Jones Sustainability Index.

W regionie Europy Środkowo-Wschodniej zlokalizowanych jest ponad 30 biur i 4 zakłady produkcyjne Signify. Jako jedyna firma w regionie spółka stworzyła Centrum Zastosowań Światła, które jest miejscem edukacji i inspiracji.