07 czerwca 2024

RESPECT ENERGY NOWYM CZŁONKIEM POLSKIEJ RADY CENTRÓW HANDLOWYCH

udostępnij

Grupa kapitałowa Respect Energy oferuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie rozwoju projektów OZE. Usługi spółki obejmują pełen zakres działań dla sektora energetycznego, w tym: wyszukiwanie i analizę lokalizacji pod inwestycje, planowanie i projektowanie oraz budowę i zarządzanie źródłami wytwórczymi.

Cieszę się, że w ramach członkostwa w stowarzyszeniu, Respect Energy będzie w stanie współpracować z gronem ponad 200 firm działających aktywnie w sektorze reprezentowanym przez PRCH. Jestem przekonany, że rozwiązania proponowane przez Respect Energy będą inspiracją do podjęcia przez nich działań w kierunku zeroemisyjności – powiedział Sebastian Jabłoński, prezes Grupy Kapitałowej Respect Energy.

Respect Energy inwestuje także we własną infrastrukturę służącą do wytwarzania zielonej energii, głównie w farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, a także rozwija projekty energetyki jądrowej w Polsce w oparciu o technologię SMR.

Działalność firmy skupia się także na odkupie, produkcji i sprzedaży energii pochodzącej wyłącznie z odnawialnych źródeł.