07 stycznia 2021

Prasówka PRCH – nowy benefit członkostwa

udostępnij

Wiemy, że Państwa czas jest cenny, dlatego w 2021 roku uruchomiliśmy nowy benefit członkostwa w naszym stowarzyszeniu – Prasówkę PRCH. To codzienny krótki przegląd najważniejszych branżowych doniesień medialnych oraz informacji gospodarczych opublikowanych w ciągu ostatniej doby. Zamiast poświęcać długie godziny na poszukiwanie najnowszych trendów i wartościowych newsów w gąszczu informacji walczących o Państwa uwagę, wystarczy mniej niż 5 minut dziennie na przeczytanie naszej prasówki. Prezentujemy jedynie artykuły z rzetelnych źródeł.

prasówka baner mailing

Jak to działa?

Prasówka ma formę newslettera. Przesyłana jest rano od poniedziałku do piątku drogą mailową do pracowników firm stowarzyszonych w PRCH z grona zarządców i właścicieli obiektów oraz sieci handlowych. Informacje podzielone są na trzy bloki tematyczne:
- wiadomości branżowe,
- wiadomości gospodarcze (makroekonomiczne),
- wiadomości o PRCH.
Każdy z nich zawiera zestawienie najważniejszych artykułów wraz z krótkim streszczeniem oraz źródłem dla osób, które chciałyby dowiedzieć się na dany temat więcej.

Dla kogo jest nowy benefit?

Prasówka została stworzona dla zarządców i właścicieli obiektów handlowych, inwestorów, deweloperów, instytucji finansowych, generalnych wykonawców oraz najemców centrów handlowych. Jeśli twoja firma prowadzi jedną z działalności opisanych powyżej i jest stowarzyszona w PRCH nasza prasówka jest również dla Ciebie. Napisz do nas na adres zstec@prch.org.pl, a codziennie otrzymasz przegląd najważniejszych informacji.