08 maja 2024

POLSKA RADA CENTRÓW HANDLOWYCH ZAPRASZA NA SZKOLENIA I WEBINARIA

udostępnij

W czerwcu 2024 r. Polska Rada Centrów Handlowych przygotowała bardzo atrakcyjne szkolenia i webinaria o szerokim przekroju tematów. Już dziś można zapoznać się z ich ofertą i zarezerwować miejsca na te wydarzenia, które Państwa zainteresują.

W dniu 11 czerwca 2024 r. w godz. 9:00 - 15:30, przeprowadzone zostanie szkolenie stacjonarne „ESG w komunikacji i marketingu centrum handlowego”. Jest ono skierowane w szczególności do marketing managerów, osób odpowiedzialnych za komunikację i rzeczników prasowych. Wydarzenie poprowadzi Anna Kula, doświadczona ekspertka w sprawach komunikacji, członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz wykładowczyni akademicka. Więcej szczegółów i możliwość rejestracji tutaj: https://rejestracja.prch.org.pl/esg_w_marketingu.

Z kolei 12 czerwca 2024 r. w godz. 9:30-13:30, PRCH zaprasza na kolejne szkolenie z Marcinem Babiakiem, ekspertem przywództwa, zarządzania oraz transformacji kulturowej i cyfrowej. Poprowadzi on szkolenie zatytułowane „Wstęp do sztucznej inteligencji”. Wydarzenie odbędzie się siedzibie Polskiej Rady Centrów Handlowych, przy ul. Nowogrodzkiej 50 w Warszawie. Możliwy jest też udział on-line. Więcej szczegółów i możliwość rejestracji tutaj: https://rejestracja.prch.org.pl/marcin_babiak_dlaPRCH.

W dniu 18 czerwca 2024 r. w godz. 9:00-15:30 odbędzie się szkolenie PRCH „Bezpieczeństwo w obiekcie handlowym”. Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej budynku Unitra, przy ul. Nowogrodzkiej 50 w Warszawie. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Wydarzenie poprowadzą Dominik Klimas i Zbigniew Gajda, instruktorzy firmy C-IED, która skupia doświadczonych specjalistów z dziedziny zwalczania terroryzmu, byłych operatorów Jednostki Wojskowej GROM. Omówią oni rodzaje zagrożeń, dobre praktyki, aspekty psychologiczne w sytuacji zagrożenia, uprawnienia i zadania ochrony, współpracę ze służbami, procedury, przewidziana jest również gra symulacyjna - praca w grupach. Więcej szczegółów i link do rejestracji: https://rejestracja.prch.org.pl/bezpieczenstwo-obiektow-handlowych.

Więcej informacji na temat szkoleń i webinariów organizowanych przez Polską Radę Centrów Handlowych można znaleźć też w zakładce szkolenia na stronie internetowej PRCH oraz na profilu organizacji na LinkedIn.