23 stycznia 2023

FILMOWA RELACJA Z GALI PRCH RETAIL AWARDS

udostępnij

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z gali XIII edycji PRCH Retail Awards. Informujemy, że Polska Rada Centrów Handlowych pracuje już nad kolejną edycją konkursu. Pojawią się w niej m.in. kategorie specjalne związane z 20-leciem PRCH.

PRCH Retail Awards to ekspercki i niezależny konkurs dla branży nieruchomości komercyjnych, organizowany corocznie przez Polską Radę Centrów Handlowych. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk, nowych technologii, innowacyjności działań, a także docenienie prowadzących je zespołów.

W XIII edycji konkursu członkowie jury nagrodzili łącznie 35 projektów, przyznając 10 Złotych Nagród i 24 Srebrne. Dodatkowo jury strategiczne przyznało nagrodę specjalną dla projektu wyróżniającego się innowacyjnym podejściem, kreującym trendy w branży. Złote statuetki przyznano w 10 kategoriach marketingowych i biznesowych. Z kolei w 15 kategoriach do laureatów trafiły 24 Srebrne Nagrody.

Dzięki złożonej i merytorycznej ocenie wybitnych ekspertów branżowych nagrody PRCH Retail Awards są uznawane za najbardziej prestiżowe i wiarygodne na rynku. Wyróżnikiem i wartością programu jest wieloetapowy i transparentny proces oceny, a także przejrzyste zasady.

W filmie członkowie jury opowiadają o nagrodzonych projektach i kuluarach swojej pracy. Wyjaśniają co ich zaskoczyło, jaki był poziom aplikacji oraz jakie były dominujące trendy w branży.