Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne

22 maja 2024

|

Webinarium: Strategia digitalowa na podstawie modelu SOSTAC

udostępnij

W środę 22 maja 2024 r. od godz. 10:00 do 12:00 zapraszamy przedstawicieli działów marketingu sieci handlowych, wynajmujących: zarządców, właścicieli, firm świadczących usługi leasingu powierzchni handlowych na webinarium "Strategia digitalowa na podstawie modelu SOSTAC".

Tematyka szkolenia koncentruje się na budowaniu strategii w środowisku digitalowym, roli strategii, etapach procesu strategicznego na podstawie modelu SOSTAC oraz strategii marki (PESTEL, SWOT, 5 sił Portera). Uczestnicy zapoznają się również z celami strategicznymi SMART, elementami strategii digitalowej, digital customer journey map oraz tym jak wykorzystać lejek sprzedażowy przy planowaniu media-mix w digitalu.

Webinarium poprowadzi Grzegorz Skotarek, współzałożyciel agencji Focus, certyfikowany specjalista do spraw digital marketingu, od 8 lat zajmujący się komunikacją i kreacją centrów handlowych. Współtwórca pierwszej kampanii opartej na sztucznej inteligencji na rynku nieruchomości komercyjnych.

Udział dla przedstawicieli firm członkowskich PRCH jest bezpłatny, a dla pozostałych uczestników koszt wynosi 450 zł netto za osobę. Zapraszamy do rejestracji poprzez link: https://rejestracja.prch.org.pl/webinarium_strategia_sostac

Rejestracja