Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne

22 maja 2024

|

Szkolenie: Unijna zielona Taksonomia i efektywność energetyczna budynków komercyjnych

udostępnij

W dniu 22 maja 2024 r. od godz. 10:00 do 15:30 zapraszamy na szkolenie stacjonarne poświęcone unijnej, zielonej Taksonomii oraz efektywności energetycznej budynków komercyjnych. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 50/54 (w budynku, w którym swoją siedzibę ma Polska Rada Centrów Handlowych).

Szkolenie podzielone będzie na 4 części. W wstępie uczestnicy poznają historię, trendy i regulacje ESG w Europie i na świecie. Omówione zostaną też kluczowe regulacje UE w zakresie zrównoważonego rozwoju. Druga część dotyczyć będzie Taksonomii UE, systemu Level(s) i zrównoważonych finansowań. Kolejnym elementem szkolenia będą budynki komercyjne w świetle Europejskiego Zielonego Ładu. Wydarzenie zakończy sesja pytań i odpowiedzi.

Szkolenie poprowadzą eksperci z kancelarii prawnej Sołtysiński Kawecki & Szlęzak: Karolina Wcisło-Karczewska – radca prawny, specjalizuje się w doradztwie regulacyjnym na rzecz podmiotów działających na rynku energii elektrycznej, gazu, ciepła i paliw ciekłych oraz Borys D. Sawicki, radca prawny, który wspiera klientów we wszystkich kwestiach związanych ze zrównoważoną transformacją, w tym w ocenie zgodności działalności z Taksonomią UE, raportowaniem zagadnień zrównoważonego rozwoju zgodnie z dyrektywą CSRD i europejskimi standardami raportowania ESRS, a także obowiązkowymi ujawnieniami uczestników rynku finansowego na podstawie rozporządzenia SFDR.

Koszt udziału dla przedstawicieli firm członkowskich PRCH to 650 zł netto za osobę, a dla pozostałych osób: 890 zł netto.

Link do rejestracji: https://register.prch.org.pl/termomodernizacja22maja2024

Podczas szkolenia zapewniona będzie przerwa kawowa oraz lunch. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu. W szkoleniu weźmie udział maksymalnie 21 osób.

Rejestracja