Wydarzenia

Wydarzenie archiwalne

02 stycznia 2022

|

19:00

Get ready to party

udostępnij

Spotkanie networkingowe branży handlowej już za nami. Było wyjątkowo, dzięki Wam, naszym gościom. Dziękujemy, za liczną frekwencję i szykujemy już kolejne wydarzenie. Zarezerwujcie 12. marca.

Impreza pod hasłem Get ReDI to Party odbyła się po raz szósty. Czwartkowy wieczór spędziliśmy w klimatycznym Charlie Barze, w doborowym towarzystwie ponad 150 decydentów z firm członkowskich Polskiej Rady Centrów Handlowych. W jazzowe rytmy wprowadził nas zespół Laura Jazz Band, a po koncercie w głośnikach rozbrzmiała muzyka lat 60', 70' i 80' w stylu Jazz, Soul i R&B. Nastrojowe dźwięki, wyśmienite jedzenie, nuta alkoholu i nieformalna atmosfera sprzyjały rozmowom z nowymi kontrahentami oraz pozwalały umocnić wcześniej nawiązane relacje biznesowe.

Partnerem głównym eventu było Fotodiastasi, firma dostarczająca iluminacje i dekoracje świetlne do obiektów handlowych. Dodatkowo, każdy, kto zostawił nam swoją wizytówkę na wejściu miał szansę wygrać upominek od Max Premium Burgers, Heliosa i Adidasa. Gratulujemy zwycięzcom loterii.

Bawiliśmy się świetnie, ale wracamy do pracy i przygotowujemy kolejne wydarzenie. Będzie merytorycznie o kondycji sektora handlowego w Polsce. Już teraz zapraszamy na konferencję PRCH Retail Trends 12. marca.
Więcej informacji i rejestracja na wydarzenie: TUTAJ

PLAN WIECZORU

19:00
Rejestracja uczestników, open bar, wyśmienity poczęstunek i networking w gronie decydentów branży.

20:00
Przywitanie Gości i finał zabawy wizytówkowej z nagrodami.

21:30
Koncert zespołu Laura Jazz Band.

22:30
Muzyka lat 60', 70' i 80' w klimatach Jazz, Soul, R&B i innych.

01:00
Zakończenie wydarzenia.


WARUNKI UCZESTNICTWA

Bezpłatny wstęp dla prezesa i dwóch pracowników firm zrzeszonych w PRCH.
Za każdą kolejną osobę obowiązuje opłata w wysokości 120 zł + VAT.
Warunkiem uczestnictwa jest opłacenie składki członkowskiej na 2020 rok.


MIEJSCE

Bawimy się w znanym z ubiegłego roku klubie CHARLIE BAR na ul. Mokotowskiej 39.
Lokal mieści się na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy. Wejście znajduje się w bramie, obok restauracji Dyspensa. Z uwagi na lokalizację brak dedykowanych miejsc parkingowych.

Rejestracja